Μετά από δύο χρόνια, το 100% Hotel Show άνοιξε ξανά τις πόρτες του, και υποδέχτηκε εκατοντάδες επαγγελματίες του Ξενοδοχειακού και Αρχιτεκτονικού κλάδου, δίνοντας το έναυσμα για τη νέα πραγματικότητα της Ξενοδοχειακής Αγοράς.
![100% Hotel Show 2021 image](/assets/components/phpthumbof/cache/hotelshow.11e3c155d611f1811a1f05a3e3af055b11354.jpg)
Το 100% Hotel Show επέστρεψε δυναμικά, σηματοδοτώντας την επαναφορά των Ξενοδοχειακών Εκθέσεων και ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η SOFAR είχε την χαρά και την τιμή να στηρίξει και να υποστηρίξει το διαδικτυακό μέρος της έκθεσης 100% Hotel Show. Eυχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας και υποσχόμαστε να συνεχίσουμε με τον ίδιο ζήλο να παρέχουμε ποιοτικές διαδικτυακές υπηρεσίες σε όλους μας τους πελάτες και συνεργάτες.